November 2019
M T W T F S S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

NWP Flage

 

NWP  Flower

(Atteria Flower)

 

3 වන පළාත් සභාවේ ධූරධාරීන්

ගරු ඩී.එම්.චන්ද්‍රතිලක මැතිතුමා

සභාපති

1999.02.092004.02.07

ගරු ඒ.එම්.ඉන්ද්‍රානි දසනායක මහත්මිය

නියෝජ්‍ය සභාපති

1999.02.09 – 2004.02.07

ගරු බී.ඇන්ටනී වික්ටර් පෙරේරා මැතිතුමා

සභානායක

1999.02.09 – 2000.11.03

ගරු බී.කේ කුමාර කීර්ති චන්ද්‍රසිරි මැතිතුමා

ආණ්ඩු පක්ෂ සංවිධායක

2000.08.11 – 2004.02.07

ගරු අශෝක වඩිගමංගාව මැතිතුමා

විපක්ෂ නායක

2000.03.06 – 2004.02.07

ගරු එච්.බී.අබේරත්න මැතිතුමා

විපක්ෂ සංවිධායක

2002.01.01 – 2004.02.07

අලුතින් පත්වූ ධූරධාරීන්

ගරු පියසිරි රාමනායක මැතිතුමා

සභානායක

2000.11.03 – 2004.02.07

 

  • .

අවසන් යාවත්කාලීන කිරීම - 2017-05-08

Coffee

googleMap