August 2019
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

NWP Flage

 

NWP  Flower

(Atteria Flower)

 

 

එක්සත් ජාතික පක්ෂය

ගරු මන්ත්‍රීතුමාගේ නම

ධූර කාලය

සිට

දක්වා

1. ගරු ගාමිණී ජයවික්‍රම පෙරේරා මහතා

1999.01.28

2000.04.04

2. ගරු ඩබ්.මේරි ලැරින් පෙරේරා මහත්මිය

1999.01.28

2001.12.05

3. ගරු එම්.අයුබ්බාන් මහතා

1999.01.28

2004.02.07

4. ගරු ආර්.එම්.ආර්.නිමල් බණ්ඩාර මහතා

1999.01.28

2004.02.07

5. ගරු අනුර ගොපල්ලව මහතා

1999.01.28

2001.12.05

6. ගරු ජේ.එස්. ප්‍රනාන්දු මහතා

1999.01.28

2000.10.10

7. ගරු ඩබ්.එම්.ඇන්ටනී සුගත් පෙරේරා මහතා

1999.01.28

2001.12.05

8. ගරු එම්.අයි.බී.හාෆි මහතා

1999.01.28

2004.02.07

9. ගරු ප්‍රසන්න ශමල් සෙනරත් මහතා

1999.01.28

2004.02.07

10. ගරු කරුණාරත්න විජේසුන්දර මහතා

1999.01.28

2004.02.07

11. ගරු එම්.උපාලි හේරත් මහතා

1999.01.28

2004.02.07

12. ගරු ඩී.බී.අජිත් රෝහණ මහතා

1999.01.28

2004.02.07

13. ගරු ආනන්ද පුන්‍යකුමාර මහතා

1999.01.28

2004.02.07

14. ගරු ඩී.එම්.ගාමිණී දිසානායක මහතා

1999.01.28

2004.02.07

15. ගරු ගාමිණී සෝමසිරි ඒකනායක මහතා

1999.01.28

2004.02.07

16. ගරු එච්.බී.අබේරත්න මහතා

1999.01.28

2004.02.07

17. ගරු අශෝක වඩිගමංගාව මහතා

1999.01.28

2004.02.07

18. ගරු ඩබ්.එම්.බී.බී.එච්.එස්.කුමාර අබේසේකර මහතා

1999.01.28

2004.02.07

19. ගරු ඩබ්.එච්.කේ.ඩී.එස්.වනිගසුන්දර මහතා

1999.01.28

2000.05.25

ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ

ගරු මන්ත්‍රීතුමාගේ නම

ධූර කාලය

සිට

දක්වා

1. ගරු ඒ.එච්.එම්.එච්. නිලංගනී අබේරත්න මහත්මිය

1999.01.28

1999.03.03

2. ගරු ඊ.ජී.ඒ.රාජපක්ෂ මහතා

1999.01.28

1999.03.02

3. ගරු ඒ.එම්.ධර්මදාස මහතා

1999.01.28

1999.03.02

  • .

අවසන් යාවත්කාලීන කිරීම - 2017-05-08

Coffee

googleMap