December 2020
M T W T F S S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

 

NWP Flage

 

NWP  Flower

(Atteria Flower)

 

4 වන පළාත් සභාවේ ධූරධාරීන්

ගරු ධර්මසිරි දසනායක මැතිතුමා

සභාපති

2004.05.18 – 2009.03.11

ගරු සෝමසිරි ගුණතිලක මැතිතුමා

නියෝජ්‍ය සභාපති

2004.05.18 – 2008.12.08

ගරු බී.කේ.කුමාර කීර්ති චන්ද්‍රසිරි මැතිතුමා

සභානායක

2004.05.18 – 2008.12.08

ගරු ආර්.එම්.බණ්ඩාර රාජපක්ෂ මැතිතුමා

ආණ්ඩු පක්ෂ සංවිධායක

2004.05.18 – 2008.12.08

ගරු අශෝක වඩි‍ගමංගාව මැතිතුමා

විපක්ෂ නායක

2004.05.18 – 2008.09.02

ගරු ප්‍රසන්න ශමල් සෙනරත් මැතිතුමා

විපක්ෂ සංවිධායක

2004.05.18 – 2008.09.12

අලුතින් පත්වූ ධූරධාරීන්

ගරු ප්‍රසන්න ශමල් සෙනරත් මැතිතුමා

විපක්ෂ නායක

2008.09.03 – 2008.12.08

ගරු එම්.අයුබ්ඛාන් මැතිතුමා

විපක්ෂ සංවිධායක

2008.09.02 – 2008.12.08

 

  • .

අවසන් යාවත්කාලීන කිරීම - 2017-05-08

Coffee

googleMap