September 2021
M T W T F S S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

NWP Flage

NWP  Flower

(Atteria Flower)

--------NWP Statutes---------

 

එක්සත් ජාතික පක්ෂය

ගරු මන්ත්‍රීතුමාගේ නම

ධූර කාලය

සිට

දක්වා

1. ගරු අශෝක වඩිගමංගාව මහතා

2004.05.18

2008.12.08

2. ගරු ප්‍රසන්න ශමල් සෙනරත් මහතා

2004.05.18

2008.12.08

3. ගරු ශාන්ත සිසිර කුමාර අබේසේකර මහතා

2004.05.18

2008.12.08

4. ගරු ජේ.සී අලවතුවල මහතා

2004.05.18

2008.12.08

5. ගරු මංජුල සී.ආර්.බණ්ඩාර මහතා

2004.05.18

2008.12.08

6. ගරු ආබ්දීන් එහියා සෙයිනූල් මහතා

2004.05.18

2008.12.08

7. ගරු එච්.බී.අබේරත්න මහතා

2004.05.18

2008.12.08

8. ගරු එම්.අයුබ්බාන් මහතා

2004.05.18

2008.12.08

9. ගරු ඒ.රූබන් සිල්වා මහතා

2004.05.18

2008.12.08

10. ගරු ජී.එච්.සුදත් චන්ද්‍රසේකර මහතා

2004.05.18

2008.12.08

11. ගරු එම්.අයි.බී.හාෆි මහතා

2004.05.18

2008.12.08

12. ගරු ඩී.එම්.දිසානායක මහතා

2004.05.18

2008.12.08

13. ගරු එස්.එච්.එම්.නියාස් මහතා

2004.05.18

2008.12.08

14. ගරු ආර්.එම්.ගුණසිංහ බණ්ඩා මාරාගම මහතා

2004.05.18

2008.12.08

15. ගරු ඒ.එච්.එම්.අලවි මහතා

2004.05.18

2008.12.08

16. ගරු ඊ.එම්.ගාමිණී සෝමසිරි ඒකනායක මහතා

2004.05.18

2008.12.08

17. ගරු ආනන්ද පුන්‍ය කුමාර මහතා

2004.05.18

2008.12.08

18. ගරු ඊ.එම්.එන්.එස්.කේ.ඒකනායක මහත්මිය

2004.05.18

2008.12.08

19. ගරු ඩී.පී.අජිත් රෝහණ මහතා

2004.05.18

2008.12.08

මුස්ලිම් කොංග්‍රසය

ගරු මන්ත්‍රීතුමාගේ නම

ධූර කාලය

සිට

දක්වා

1. ගරු එම්.රිස්වි ජවහර්ෂා මහතා

2004.05.18

2008.12.08

2. ගරු එම්.එම්.තස්ලිම් මහතා

2004.05.18

2008.12.08

  • .

Latest Update 2020-12-30

Coffee

googleMap