July 2019
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

NWP Flage

 

NWP  Flower

(Atteria Flower)

 

 

1 වන පළාත් සභාවේ ධූරධාරීන්

ගරු රිවී ප්‍රනාන්දු පුල්ලේ මැතිතුමා

සභාපති

1988.05.12 1993.03.16

ගරු පියසෝම උපාලි මැතිතුමා

නියෝජ්‍ය සභාපති

1988.05.12 – 1988.11.10

ගරු රත්න ගුණසේකර මැතිතුමා

සභානායක

1988.06.12 1989.03.07

ගරු රත්න ගුණසේකර මැතිතුමා

ආණ්ඩු පක්ෂ සංවිධායක

1988.06.12 1989.03.07

ගරු රන්ජිත් නවරත්න මැතිතුමා

විපක්ෂ නායක

1988.05.12 1993.03.16

ගරු නිමල්සිරි ඒකනායක මැතිතුමා

විපක්ෂ සංවිධායක

1988. 1993.03.16

අලුතින් පත්වූ ධූරධාරීන්

ගරු රත්න ගුණසේකර මැතිතුමා

නියෝජ්‍ය සභාපති

1989.03.07 1993.03.16

ගරු මුදියන්සේ රත්නායක මැතිතුමා

සභානායක

1989.05.25 1993.03.16

ගරු මුදියන්සේ රත්නායක මැතිතුමා

ආණ්ඩු පක්ෂ සංවිධායක

1989.05.25 1993.03.16

 

  • .

අවසන් යාවත්කාලීන කිරීම - 2017-05-08

Coffee

googleMap