April 2019
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

NWP Flage

NWP  Flower

(Atteria Flower)

 

 

එක්සත් සමාජවාදී පෙරමුණ

 

ගරු මන්ත්‍රීතුමාගේ නම

ධූර කාලය

සිට

දක්වා

1.ගරු එන්.එච්.එස්.රංජිත් නවරත්න මහතා

1988.05.04

1993.03.16

2. ගරු ඩබ්.එස්.පී.ඒ.ප්‍රෝටස් තිසේරා මහතා

1988.05.04

1993.03.16

3. ගරු ඩබ්.මිල්රෝයි සර්ජියස් ප්‍රනාන්දු මහතා

1988.05.04

1989.01.01

4. ගරු ඩී.එම්.චන්ද්‍රතිලක මහතා

1988.05.04

1993.03.16

5. ගරු එම්.ශ්‍රීලාල් රාජේන්ද්‍ර විජේතුංග මහතා

1988.05.04

1993.03.16

6. ගරු පී.නන්දසිරි ගුණවර්ධන මහතා

1988.05.04

1993.03.16

7. ගරු පියදාස වික්‍රමනායක මහතා

1988.05.04

1993.03.16

8. ගරු එස්.ඒ වික්‍රමසිංහ මහතා

1988.05.04

1993.03.16

9. ගරු පී.කේ.පී.ෂෙල්ටන් නෝනිස් මහතා

1988.05.04

1993.03.16

10. ගරු දේව බණ්ඩාර සේනාරත්න මහතා

1988.05.04

1988.12.01

11. ගරු ඒ.එම්.හේමචන්ද්‍ර නිමල්සිරි මහතා

1988.05.04

1993.03.16

12. ගරු ආර්.ආර්.එම්.එන්.බී.කළුහෙන්දිවල මහතා

1988.05.04

1993.03.16

13. ගරු අයි.එම්.ගුණතිලක මහතා

1988.05.04

1993.03.16

14. ඩී.පී.ප්‍රේමචන්ද්‍ර මහතා

1988.05.04

1989.06.17

15. එස්.ඩී.එම්.විපුල දිසානායක මහතා

1988.05.04

1993.03.16

16. ඩබ්.එම්.ටී.බී.විජේසූරිය මහතා

1988.05.04

1988.10.03

17. එම්.ගුණපාල රණවීර මහතා

1988.05.04

1989.11.12

18. ඒ.එම්.තිලකරත්න මහතා

1988.05.04

1993.03.16

19. ඩී.ඒ.ජයවර්ධන මහතා

1988.05.04

1993.03.16

මුස්ලිම් කොංග්‍රසය

 

 

ගරු මන්ත්‍රීතුමාගේ නම

ධූර කාලය

සිට

දක්වා

1. අයිදුරුස් මොහොමඩ් ඉල්ලියාස් මහතා

1988.05.04

1993.03.16

2. රසුල් අබ්දුල් රෂාක් අල්හාජ් අබ්දූල් මහතා

1988.05.04

1993.03.16

  • .

Latest Update 2017-05-08

Coffee

googleMap