September 2019
M T W T F S S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

 

NWP Flage

 

NWP  Flower

(Atteria Flower)

 

2 වන පළාත් සභාවේ ධූරධාරීන්

ගරු ඒ.එච්.එම්.සද්ධාතිස්ස වඩිගමංගාව මැතිතුමා

සභාපති

1993.11.11 – 1998.11.10

ගරු එච්.එම්.එම්.නවවි මැතිතුමා

නියෝජ්‍ය සභාපති

1988.05.12 – 1988.11.10

ගරු ජයරත්න හේරත් මැතිතුමා

සභානායක

1993.11.11 – 1994.06.30

ගරු ජයරත්න හේරත් මැතිතුමා

ආණ්ඩු පක්ෂ සංවිධායක

1993.11.11 – 1994.06.30

ගරු ගාමිණී ජයවික්‍රම පොර්රා මැතිතුමා

විපක්ෂ නායක

1993.11.11 – 1994.06.09

ගරු ගාමිණී ජයවික්‍රම පොර්රා මැතිතුමා

විපක්ෂ සංවිධායක

1993.11.11 – 1994.06.09

අලුතින් පත්වූ ධූරධාරීන්

ගරු එම්.අයි.බී.හාෆි මැතිතුමා

නියෝජ්‍ය සභාපති

1994.10.19 – 1998.11.10

ගරු ආර්.එම්.ආර්.නිමල් බණ්ඩාර මැතිතුමා

සභානායක

1994.07.05 – 1994.09.20

ගරු ඩබ්.ඒ.එම්.ප්‍රේමරත්න මැතිතුමා

සභානායක

1994.09.21 – 1998.11.10

ගරු ආර්.එම්.ආර්.නිමල් බණ්ඩාර මැතිතුමා

ආණ්ඩු පක්ෂ සංවිධායක

1994.07.05 – 1994.09.20

ගරු ඩබ්ලිව්.ඒ.එම්.ප්‍රේමරත්න මැතිතුමා

ආණ්ඩු පක්ෂ සංවිධායක

1994.09.21 – 1998.11.10

ගරු ඩබ්ලිව්.එම්.ලැරින් පෙරේරා මහත්මිය

විපක්ෂ නායක

1994.06.21 – 1994.07.05

ගරු ආර්.එම්.එස්.බී.නාවින්න මැතිතුමා

විපක්ෂ නායක

1994.07.06 – 1994.08.17

ගරු ජයරත්න හේරත් මහතා මැතිතුමා

විපක්ෂ නායක

1994.10.19 – 1998.11.10

ගරු ඩබ්ලිව්.එම්.ලැරින් පෙරේරා මහත්මිය

විපක්ෂ සංවිධායක

1994.06.21 – 1994.07.05

ගරු ආර්.එම්.එස්.බී.නාවින්න මැතිතුමා

විපක්ෂ සංවිධායක

1994.07.06 – 1994.08.17

ගරු ජයරත්න හේරත් මැතිතුමා

විපක්ෂ සංවිධායක

1994.10.19 – 1998.11.10

 

  • .

අවසන් යාවත්කාලීන කිරීම - 2017-05-08

Coffee

googleMap